FAQ Kontakt přihlásit

Časté dotazy

Jak se stanu členem KLAPLI?

Jednoduše se registrujete a stáhnete si mobilní aplikaci. Pak už si můžete užívat výhody, které Vám KLAPLI nabízí.

Co musím udělat pro registraci?

Vyberete si pouze uživatelské jméno a heslo. Jednoduše a rychle. Žádné složité vyplňování formulářů a ověřování.

Jak získám body?

Body v KLAPLI získáte jednoduše – sledujete nové trendy a čtete novinky, které se Vám v aplikaci zobrazují. Může se jednat o videa, obrázky a také o vyplnění krátkých dotazníků. Dozvídáte se tak o novinkách, pomáháte určovat nové trendy a za získané body si můžete vybrat z nabídky odměn, nebo je vyměnit za peníze!

Jak získám odměny?

Za získané body si v KLAPLI vyberete odměny. Nabídka odměn se mění, a tak máte možnost dostávat stále nové trendy věci jen tak, za jednoduše získané body. Vyberete si odměnu z nabídky, zadáte kontaktní údaje a odměnu Vám zdarma zašleme.

Jak vydělám peníze?

Body můžete vyměnit také za peníze. Jednoduše si vyberete z nabídky částku, zadáte kontaktní údaje a my Vám peníze bezplatně zašleme na účet.

Jak se zúčastním soutěží?

Do pravidelných soutěží o hodnotné ceny jste zařazeni díky tomu, že sledujete novinky a trendy v KLAPLI. Soutěží je více druhů, týdenní, měsíční, speciální... Pravidla jsou jednoduchá, a vždy se je včas dozvíte přímo v aplikaci KLAPLI.

Jak probíhá předání výher ze soutěží?

Jakmile vyhrajete v některé ze soutěží, požádáme Vás o kontaktní údaje a výhru Vám zdarma zašleme. Nikam nemusíte, nic neplatíte.

Jak o aplikaci řeknu kamarádům?

V aplikaci KLAPLI máte k dispozici unikátní kód, který pošlete přátelům. Když kód využijí při registraci do KLAPLI, Vy i Vaši přátelé získáte bonusové body. Spokojenost na všech stranách.

Co když zapomenu heslo?

Už při registraci Vám vygenerujeme unikátní QR kód pro obnovu hesla. QR kód si uložíte nebo vytisknete, a když potřebujete obnovit heslo, jednoduše nahrajete QR kód do aplikace a vyberete si nové heslo. Rychlé, jednoduché a bezpečné.

Co když si pořídím nový telefon?

Jednoduše si stáhnete aplikaci do nového telefonu a přihlásíte se pod svým uživatelským jménem a heslem. O svůj profil nepřijdete.

Mohu KLAPLI využívat i na tabletu a PC?

Ano, KLAPLI funguje v telefonu, tabletu i na počítači. Nemusíte se omezovat jen na malý display telefonu. Užívejte si výhody KLAPLI pohodlně a kdekoliv.

Je plnění úkolů v KLAPLI povinné?

Je jenom na Vás jak budete KLAPLI používat. Ale čím více úkolů plníte, tím více bodů získáte. A můžete tak čerpat více výhod, získat lepší odměny, vyhrávat v soutěžích a vydělat více peněz.

OK