FAQ Kontakt přihlásit

Přidejte  se  k  nám

a vydělávejte kdekoliv

Práve teď
s bonusem
100 bodů

Právě soutěžíme o Apple iPad 32GB!

Registrujte se a vyhrajte další super ceny!

Naši uživatelé šetří každý den

Doporučujeme jim slevové kódy na nákupy všeho druhu.

Víte, co v KLAPLI už lidé vyhráli?

Třeba iPad 32GB, žehličku na vlasy, lístky do kina nebo dárkové karty.
Vyhrajte také!

Pozvěte do KLAPLI přátele a získejte EXTRA body!

Za každého registrovaného kamaráda získáte extra body!
A body pak vyměníte za peníze!

Jak to funguje?

KLAPLI přináší výhody, slevy, soutěže a odměny pro každého !

Připojte se ke KLAPLI, sledujte nové trendy a sbírejte body.

Získané body vyměníte za plno skvělých odměn, které v KLAPLI najdete.

Stejně tak můžete body vyměnit za peníze!  

KLAPLI Vám přináší také slevy do obchodů a plno soutěží o hodnotné výhry. Pravidla jsou jednoduchá a vyhrát můžete již za pár dní!

Pozvěte do KLAPLI také přátele – pošlete jim pozvánku s promo kódem a oba tak získejte bonusové body!

 

Co potřebuji

Stáhněte si do telefonu aplikaci KLAPLI - klikněte na odkaz níže nebo načtěte QR kód. Registrovat se můžete také přímo ZDE.

 
              

Registrace bez e-mailunic vám nezasíláme

Do KLAPLI se registrujete bez e-mailu. Žádné potvrzující zprávy ani otravné maily. Užívejte si výhody KLAPLI bez omezení a bez SPAMU v e-mailové schránce.

Žádné osobní údajenepotřebujeme

Vyberte si jenom přezdívku, zvolte si heslo a užívejte si výhody KLAPLI bez dalších starostí. Žádné registrační formuláře ani osobní údaje nevyplňujete.  

Výhry již za 7 dnísoutěže o ceny každý týden

V KLAPLI se můžete zúčastnit celé řady soutěží o hodnotné ceny. Pravidla jsou jednoduchá a soutěží se každý týden. Můžete tak vyhrát už za pár dní!

Odměny a penízevyužijte nasbírané body

Tím, že sledujete nové trendy a pomáháte je tak i určovat, získáváte body. Body pak jednoduše vyměníte za hodnotné odměny nebo peníze - je to na Vás.

Bonusový programKLAPLI premium pro více výhod

Staňte se členy klubu KLAPLI premium a užívejte si speciální výhody. Exkluzivní soutěže, extra body a prémiové odměny. Jedním kliknutím v KLAPLI premium.

Časté dotazy

Jak se stanu členem KLAPLI?

Stačí se jednoduše registrovat a stáhnout si do telefonu mobilní aplikaci. Pak už si můžete užívat výhody, které Vám KLAPLI nabízí.

Co musím udělat pro registraci?

Vyberete si uživatelské jméno, zvolíte si heslo a je to. Jednoduše a rychle. Žádné složité vyplňování formulářů a ověřování.

Jak získám body?

Body v KLAPLI získáte jednoduše – sledujete nové trendy a čtete novinky, které se Vám v aplikaci zobrazují. Může se jednat o videa, obrázky a také o vyplnění krátkých dotazníků. Dozvídáte se tak o novinkách, pomáháte určovat nové trendy a za získané body si můžete pořídit mnoho odměn, nebo je vyměnit za peníze!

Jak mohu získat odměny?

Body, které v KLAPLI sbíráte můžete vyměnit za hodnotné odměny. Nabídka odměn se mění, a tak máte možnost dostávat stále nové trendy věci jen tak, za jednoduše získané body. Stačí si vybrat z aktuální nabídky, zadat kontaktní údaje a odměnu Vám zdarma zašleme.

Jak vydělám peníze?

Nevybrali jste si z aktuální nabídky odměn? Nevadí, body můžete vyměnit i za peníze. Jednoduše si vyberete, jakou částku chcete vybrat, zadáte kontaktní údaje a my Vám peníze bezplatně zašleme na účet.

Jak se zúčastním soutěží?

Do pravidelných soutěží o hodnotné ceny jste zařazeni díky tomu, že sledujete novinky a trendy v KLAPLI. Soutěží je více druhů, týdenní, měsíční, speciální... Pravidla jsou jednoduchá, a vždy se je včas dozvíte přímo v aplikaci KLAPLI.

Jak probíhá předání výher ze soutěží?

Jakmile vyhrajete v některé ze soutěží, požádáme Vás o kontaktní údaje a výhru Vám zašleme. Nikam nemusíte, nic neplatíte.

Jak o aplikaci řeknu kamarádům?

Každý uživatel KLAPLI má k dispozici unikátní kód, který může poslat přátelům. Ti mohou kód využít při registraci do KLAPLI. Vy i Vaši přátelé tak získáte bonusové body. Spokojenost na všech stranách.

Co když zapomenu heslo?

Už při registraci Vám vygenerujeme unikátní QR kód pro obnovu hesla. QR kód si uložíte nebo vytisknete, a když potřebujete obnovit heslo, jednoduše nahrajete QR kód do aplikace a vyberete si nové heslo. Rychlé, jednoduché a bezpečné.

Co když si pořídím nový telefon?

Jednoduše si stáhnete aplikaci do nového telefonu a přihlásíte se pod svým uživatelským jménem a heslem. O svůj profil nepřijdete.

Mohu KLAPLI využívat i na tabletu a PC?

Ano, KLAPLI funguje v telefonu, tabletu i na počítači. Nemusíte se omezovat jen na malý display telefonu. Užívejte si výhody KLAPLI pohodlně a kdekoliv.

Je plnění úkolů v KLAPLI povinné?

Je jenom na Vás jak budete KLAPLI používat. Ale čím více úkolů plníte, tím více bodů získáte. A můžete tak čerpat více výhod, získat lepší odměny, vyhrávat v soutěžích a vydělat více peněz.

Představujeme

KLAPLI přináší i něco extra pro nejnáročnější. Staňte se členy klubu KLAPLI premium a užívejte si ještě více výhod.

Zúčastněte se exkluzivních soutěží pro členy KLAPLI premium o hodnotné ceny a s vyšší šancí na výhru.

Sledujte speciální nabídky a získávejte extra body. A také využijte exkluzivní možnost vybrat si za nasbírané body prémiové odměny.

Členství v KLAPLI premium si aktivujete jedním kliknutím v aplikaci. A pak už si jenom užíváte exkluzivních výhod.
 

Zbožnuji
slevy
V KLAPLI PREMIUMprávě soutěžímeo Apple ipad 32GB
OK